Facebook Grubumuza Katln..

 

 

   
BEYŞEHİR KONAKLAMA

 Facebook'ta Paylaş

 İlçemizde 1 adet öğretmen evi ve yaklaşık 5 adet otel bulunmaktadır. İlçemizdeki öğretmen evinin yatak sayısı Konya Merkez öğretmen evinden sonra bölgede ikinci sıradadır. Göle sıfır olarak muhteşem bir manzaraya sahip olan öğretmen evimizin hakkında detaylı bilgiyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz..

 

Kurum Kodu : 971278
Kurum Adı : Beyşehir Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu
Telefon : 0332 512 1663 Faks: 0332 512 4507
WEB Adresi : http://beysehirogretmenevi.meb.k12.tr
Adres : Yeni Mahalle Antalya Cad. No:119 Beyşehir/KONYA

Hizmetlerimiz
 

-Hotel ve Konaklama Hizmetleri

-Düğün, nişan organizasyonları

-Toplantı organizasyonları

-Yemek organizasyonları

-Lokal (Cafe) hizmeti

BEYŞEHİR ÖĞRETMEN EVİ TARİHÇESİ      
             

 27 MART 1984 İLK KURULUŞ 
 

         27 Mart 1984 yılında Antalya Caddesinde Beyşehir Belediyesine ait olan binada önce lokal olarak,  daha sonra dört (4) odadan oluşan toplam on iki (12) yatak kapasitesi ile Öğretmen evi olarak hizmet vermeye başlanmıştır. Belediyeye ait olan binada lokal,  yatak kısmı idari bölüm ve okuma salonundan oluşan birimler sobalı ısıtmayla yapılmıştır.
 

01 MART 2000 YENİ BİNAYA İLK GEÇİŞ 
 

         Öğretmenlerin sosyal  ihtiyaçlarına kısıtlı imkanlarla Antalya Caddesi No: 119 da yeni hizmet binasına geçildi. Lokal ve Ranza sistemi ile 35 (otuz beş) kişilik yatak kapasitesi  ile otel kısmı hizmet vermeye başlamıştır. Yeni  binamızda 01.01.2001 tarihinden itibaren tam teşekküllü olarak hizmet vermeye başlanılmıştır.
 

YENİ ÖĞRETMEN EVİ BİNAMIZIN DURUMU
 

     1892 m2 arsa üzerine 725 m2’lik bina , bodrum + zemin +  4 kat olarak inşa edilmiştir.Binamızın zemin katında; Lokal, Resepsiyon, Lobi, İdari kısım ve genel tuvaletler bulunmaktadır.
  

BODRUM KAT: Mutfak, Çamaşırhane, Isıtma merkezi, Depo ve personel için bölümler bulunmaktadır. Binamız 1167 m2 bahçe alanına sahiptir.
 

ZEMİN KAT: Lobi bölümünün bir kısmı masa tenisi salonu olarak düzenlenmiştir. Ayrıca ; Kurumumuzun bahçesinde ocak başı ve kamelyalı oturma yerleri mevcuttur.Binamızın sıcak suyu kalorifer ve güneş enerjisi ile karşılanmaktadır.
 

BİRİNCİ KAT: Restoran, Berber, Kuaför, Okuma Salonu ve Pastane bulunmaktadır.       
 

İKİ, ÜÇ VE DÖRDÜNCÜ KATLAR: Otel  kısmı     
               

ÖĞRETMEN EVİNİN OTEL KISMI: 3 Süit, 33 Normal oda, Toplam 36 oda ve 72 yatak kapasitesindedir. – Yatak kapasitesi ek yatak il 108´e çıkmaktadır.
 

Restoran bölümümüz 250 kişilik, Lokal bölümümüz 120 kişilik olup; bir bölümünde üç top bilardo masası mevcuttur.Okuma salonumuzun bir köşesi internet köşesi olarak düzenlenmektedir.